Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Aktualnie jesteś na: strona główna > artykuły > Bezpiecznie 2

Bezpiecznie 2

2006-04-06

Bezpiecznie 2 - choroszcz.pl
Piąta impreza z cyklu "BEZPIECZNIE 2. Bezpieczne dzieciństwo na wsi" odbędzie się w poniedziałek 15. maja w SP w Choroszczy o godz. 10:00. Tegoroczna edycja organizowanego przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Choroszczy programu edukacyjnego adresowana jest do dzieci szkół wiejskich z terenu naszej gminy. Dotychczas imprezy odbyły się w Złotorii, Rogowie, Barszczewie i Kruszewie. Zobacz zdjęcia z imprezy w Rogowie.
Piąta impreza z cyklu "BEZPIECZNIE 2. Bezpieczne dzieciństwo na wsi" odbędzie się w poniedziałek 15. maja w SP w Choroszczy o godz. 10:00.
Tegoroczna edycja organizowanego przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Choroszczy programu edukacyjnego adresowana jest do dzieci szkół wiejskich z terenu naszej gminy. Dotychczas imprezy odbyły się w Złotorii, Rogowie, Barszczewie i Kruszewie.

Zobacz zdjęcia z imprezy w Rogowie.
*****
Przypomnijmy, że w roku ubiegłym Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Choroszczy - wraz z Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Białymstoku oraz firmami "Avon" i "Zepter" - przygotowało program pt. "BEZPIECZNIE w domu i zagrodzie" skierowany do osób dorosłych mieszkających i pracujących na wsi. Imprezy odbyły się w Żółtkach, Rogowie, Złotorii, Kruszewie, Barszczewie, Klepaczach i Choroszczy, zaś w ich programie - obok spraw dotyczących bezpieczeństwa - znalazły się promocje kosmetyków i sprzętu medycznego, a także koncerty zespołów "To i Owo" i "The Last Minute Band".

W tym roku Centrum Kultury w Choroszczy ponownie nawiązało współpracę z białostockim oddziałem KRUS. Tegoroczna edycja nosi tytuł "BEZPIECZNIE 2. Bezpieczne dzieciństwo na wsi" i adresowana jest do dzieci szkół wiejskich z terenu naszej gminy. Na spotkaniach - w wesołej i przystępnej formie - poruszane będą poważne zagadnienia dotyczące m.in. bezpiecznych zabaw, bezpiecznej drogi z domu do szkoły, czy niebezpieczeństw związanych z ptasią grypą... Będą zabawy, konkursy i nagrody!

Daty i miejsca wszystkich imprez w cyklu:
- Szkoła Podstawowa w Złotorii – 10.04 (poniedziałek), godz. 9:30
- Szkoła Podstawowa w Rogowie – 19.04 (środa), godz. 11:50
- Szkoła Podstawowa w Barszczewie – 24.04 (poniedziałek), godz. 11:00
- Szkoła Podstawowa w Kruszewie – 8.05 (poniedziałek),
godz. 9:00
- Szkoła Podstawowa w Choroszczy – 15.05 (poniedziałek), godz. 10:00

Organizatorzy:
- Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Choroszczy
- Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Białymstoku (fundator nagród)