Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Aktualnie jesteś na: strona główna > artykuły > Bezpiecznie 2

Bezpiecznie 2

2006-05-15

W ramach cyklu imprez edukacyjnych pt. "Bezpiecznie 2. Bezpieczne dzieciństwo na wsi" odbyło się pięć spotkań w szkołach podstawowych na terenie gminy Choroszcz.

Daty i miejsca kolejnych imprez w cyklu w 2006 roku:
• 10. kwietnia - SP w Złotorii,
• 19. kwietnia - SP w Rogowie,
• 24. kwietnia - SP w Barszczewie,
• 8. maja - SP w Kruszewie,
• 15. maja - SP w Choroszczy.

Na spotkaniach - w ciekawej i przystępnej formie - prezentowane były zagadnienia dotyczące bezpiecznych zabaw i pracy na wsi oraz niebezpieczeństw związanych z ptasią grypą. Wszyscy uczestniczy otrzymali drobne upominki, a zwycięzcy testu organizowanego przez KRUS - cenne nagrody!

Była to już druga edycja cyklu organizowanego przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Choroszczy wraz z Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Białymstoku. Przypomnijmy, że w roku 2005 pod hasłem "Bezpiecznie w domu i zagrodzie" odbyły się imprezy adresowane do dorosłych mieszkańców Rogowa, Klepacz, Złotori, Żółtek, Kruszewa, Barszczewa i Choroszczy. Podczas imprez - obok prelekcji i konkursów dotyczących bezpieczeństwa - prezentowały się firmy "Avon" I "Zepter" oraz zespoły "The Last Minute Band" i "To i Owo".