Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Spotkanie z poetką Zofią Olek-Redlarską

2014-03-22

Gazeta w Choroszczy

W czwartek 20.03.2014 roku dzieci z przedszkola w Barszczewie gościły niezwykłą osobę panią Zofię Olek-Redlarską – poetkę. Spotkanie zaistniało w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Poetka opowiedziała w ciekaw...

spotanie z poetką 2014W czwartek 20.03.2014 roku dzieci z przedszkola w Barszczewie gościły niezwykłą osobę panią Zofię Olek-Redlarską – poetkę. Spotkanie zaistniało w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Poetka opowiedziała w ciekawy sposób o swojej bogatej twórczości i zaprezentowała dzieciom kilka wybranych wierszy swojego autorstwa z tomiku pt. „Zielone piórko”.

Spotkanie z poetkąPisarka swoimi wierszykami przeniosła maluchy w zaczarowany świat poezji. Dzieci po raz pierwszy miały możliwość obcować z żywym słowem, było to dla nich ogromnym przeżyciem które można było zaobserwować na ich twarzyczkach. Dzieci z głębokim zainteresowaniem słuchały dowcipnych i dynamicznych wierszy o zwierzątkach  oraz bardzo chętnie podejmowały próby wspólnego recytowania.  Śmiało rozmawiały z pisarką i dzieliły się swoimi dziecięcymi spostrzeżeniami. Kto wie, a może właśnie w którymś serduszku przedszkolaka drzemie nasionko wybitnego poety.

Serdecznie dziękujemy pani Zofii Olek-Redlarskiej za urocze chwile , które razem spędziliśmy, oraz za podzielenie się swoją twórczością.

Anna Rabiczko