Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Biuletyn informacji publicznej Decycyjmy razem
Choroszcz.pl

Odbiór odpadów wielkogabarytowych z posesji

2016-12-31

Informujemy mieszkańców gminy Choroszcz o zmianach następujących w 2017 roku w odbiorach odpadów wielkogabarytowych:

 

Zasady odbioru mebli i innych odpadów wielkogabarytowych oraz zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych w zabudowie jednorodzinnej:

 

- odpady wielkogabarytowe przeznaczone do odbioru należy wystawiać przed posesję najpóźniej w przeddzień daty wyznaczonej dla danej miejscowości w Harmonogramie odbioru odpadów.

- odpady wielkogabarytowe będą zbierane dwa razy do roku, odpowiednio: od 3 do 14 kwietnia 2017 r. i od 4 do 18 grudnia 2017 r. od godz. 6.00 rano.

 

UWAGA: odbiór odpadów wielkogabarytowych winien być uprzednio zgłoszony przez właściciela nieruchomości do Urzędu Miejskiego w Choroszczy (Choroszcz, ul. Dominikańska 2, pok. nr 7) lub pod nr. tel.: 85 713 22 09.

 

Ważne: z posesji nie będą zabierane odpady ustawione w miejscu niedostępnym dla samochodu firm odpowiedzialnych za odbiór odpadów, oraz wystawione już po przejechaniu tego samochodu przez daną miejscowość.

 

Zbiórką NIE SĄ OBJĘTE odpady: powstałe z prowadzenia działalności gospodarczej, także z działalności rolniczej (np. opony od ciągników i maszyn rolniczych, części do maszyn i urządzeń rolniczych).