Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Biuletyn informacji publicznej Decycyjmy razem
Choroszcz.pl

Aktualnie jesteś na: strona główna > artykuły > Aktualności NGO

Aktualności NGO

2017-06-01

Informacja o wynikach konsultacji

2017-06-01

 

W terminie od 23 do 30 maja 2017 r., na podstawie Ogłoszenia Burmistrza Choroszczy z dnia 23.05.2017 r., zostały przeprowadzone konsultacje projektu uchwały:

 

w sprawie określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków na realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej

 

W wyznaczonym terminie nie wpłynęły uwagi i opinie do konsultowanego projektu uchwały.

 

Burmistrz Choroszczy 

mgr inż. Robert Wardziński

 

 

***

Konsultacje projektu uchwały dot. określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków na realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej

 

2017-05-23

 

Burmistrz  Choroszczy zaprasza organizacje pozarządowe działające na terenie Gminy Choroszcz do konsultacji projektu uchwały dotyczącej określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków na realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej, jeżeli cele statutowe tych organizacji obejmują prowadzenie działalności, o której mowa w projektach wymienionych uchwał.


Wszelkie uwagi i propozycje prosimy składać pisemnie w terminie od 23 do 30 maja 2017 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Choroszczy, ul. Dominikańska 2, 16-070 Choroszcz lub na adres e-mail: urzad@choroszcz.pl.

 

Burmistrz Choroszczy

mgr inż. Robert Wardziński

 

Ogłoszenie

Projekt uchwały

Formularz zgłoszenia opinii

 

***

Konsultacje projektu uchwały dot. Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Choroszcz

 

2017-05-17

 

Burmistrz  Choroszczy zaprasza organizacje pozarządowe działające na terenie Gminy Choroszcz do konsultacji projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Choroszcz, jeżeli cele statutowe tych organizacji obejmują prowadzenie działalności, o której mowa w projektach wymienionych uchwał.


Wszelkie uwagi i propozycje prosimy składać pisemnie w terminie od 17 do 24 maja 2017 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Choroszczy, ul. Dominikańska 2, 16-070 Choroszcz lub na adres e-mail: urzad@choroszcz.pl.

 

                                                                                                               

Burmistrz Choroszczy

mgr inż. Robert Wardziński

Ogłoszenie

Projekt uchwały

Formularz zgłoszenia opinii