Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Turniej „Z podwórka na stadion” – zapisy

2016-09-06

Informujemy, że trwają zapisy do nowej – XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Jest to ogólnopolski i największy w Europie Turniej piłki nożnej dla dziewcząt i chłopców do lat 8, 10 oraz 12. Nagrodą główną jest wyjazd na wyjątkowy mecz piłkarski. Mecze finałowe XVII edycji zostaną rozegrane na Stadionie Narodowym w Warszawie.

W poprzedniej – XVI edycji rozgrywek wzięło udział ponad 320 tys. dzieci z całej Polski. Niemal w każdej gminie organizowane były mecze eliminacyjne.

 

Organizatorem i pomysłodawcą Turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, a sponsorem głównym, od 10 lat, firma Tymbark. Ambasadorem Turnieju jest reprezentant Polski – Arkadiusz Milik, który grał w nim jak dziecko.

 

Zapisy do Turnieju potrwają do 30 września 2016 roku, dlatego gorąco zachęcamy szkoły podstawowe do zgłaszania już teraz swoich drużyn na stronie www.zpodworkanastadion.pl.

 

Za udział każdej drużyny w rozgrywkach opiekunowie otrzymają profesjonalną koszulkę piłkarską. Już na etapie gminnym i powiatowym dziecko i szkoła otrzymają specjalne dyplomy, a na kolejnych etapach Turnieju na dzieci i trenerów czeka wiele nagród i niespodzianek.

Poniżej znajdą Państwo szczegółową informację na temat Turnieju.

Org./UM