Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Lekarze z Choroszczy wzorem do naśladowania?

2010-01-28

Gazeta w Choroszczy

Doktor Jurgiel, doktor Rogalewska lub doktor Bobrowski? A może pediatra – doktor Baran lub któryś z lekarzy ze Szpitala Psychiatrycznego? Każdy z nich ma szansę na nagrodę dla najlepszego lekarza w województwie. Swojego k...

Doktor Jurgiel, doktor Rogalewska lub doktor Bobrowski? A może pediatra – doktor Baran lub któryś z lekarzy ze Szpitala Psychiatrycznego? Każdy z nich ma szansę na nagrodę dla najlepszego lekarza w województwie. Swojego kandydata do nagrody im. dr Kanigowskiego może zgłosić każdy z nas.

Tylko do końca stycznia można jeszcze zgłaszać nazwiska lekarzy, którzy w swojej pracy kierują się życzliwością, zrozumieniem i szacunkiem do swoich pacjentów. Najbardziej szanowani lekarze z województwa podlaskiego powalczą o nagrodę im. dr Kanigowskiego.

Spośród wszystkich zgłoszeń fundatorzy nagrody im. dr Krzysztofa Kanigowskiego wybiorą najlepszego lekarza, który leczy nie tylko chorobę, ale całego człowieka, a także kształtuje etos zawodu. Chodzi więc nie tylko o fachowość, ale i o podejście do pacjenta.

Patron nagrody - doktor Krzysztof Kanigowski dla wielu ludzi był wzorem do naśladowania i autorytetem. Jego życie zawodowe było związane z Wojewódzkim Szpitalem im. J. Śniadeckiego w Białymstoku, w którym sprawował funkcję ordynatora oddziału chirurgii.

Do nagrody można zgłaszać lekarzy pracujących na terenie województwa podlaskiego, a więc i w Choroszczy. Jeżeli uważacie, że któryś z lekarzy pracujących w ośrodku zdrowia „Medicus” lub w Szpitalu Psychiatrycznym w Choroszczy zasługuje na nagrodę, możecie wysłać pisemne zgłoszenie kandydata do 31 stycznia.

Musicie wypełnić odpowiedni formularz i wysłać go pocztą elektroniczną lub zwykłą. W formularzu podajemy imię i nazwisko kandydata, adres jego miejsca pracy oraz służbowy numer telefonu. Szczegóły na stronie www.doktorkanigowski.pl.

Nazwisko laureata nagrody im. dr Krzysztofa Kanigowskiego zostanie ogłoszone 20 marca 2010 r. (IH)

Zgłoszenie tradycyjną pocztą wysyłamy na adres:
Nagroda im. dr. Krzysztofa Kanigowskiego
Fundacja “Nie biorę, chcę normalnie zarabiać”
ul. Sobieskiego 110
00-764 Warszawa

Chcesz dodać komentarz? Jak napiszesz tekst w formularzu, naciśnij brązowy przycisk poniżej:) Nie musisz wpisywać adresu e-mail.