Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej

Izbiszcze zwycięzcą IV Zimowego Turnieju Futsalu (ZDJĘCIA)

2010-02-03

Gazeta w Choroszczy

Piłkarze z Izbiszcz pewnie zwyciężyli w IV Zimowym Turnieju Futsalu. W finale pokonali drużynę Lambady II 5:1. Izbiszcze okazały się także najbardziej bramkostrzelnym zespołem turnieju.2 lutego (wtorek) już po raz 4. roz...

Trzy najlepsze drużyny turniejuPiłkarze z Izbiszcz pewnie zwyciężyli w IV Zimowym Turnieju Futsalu. W finale pokonali drużynę Lambady II 5:1. Izbiszcze okazały się także najbardziej bramkostrzelnym zespołem turnieju.

2 lutego (wtorek) już po raz 4. rozegrany został Zimowy Turniej Futsalu. Na hali sportowej Zespołu Szkół w Choroszczy zmierzyło się osiem zespołów. Rozgrywki trwały od 9.00 do 17.00, każdy mecz - po 20 minut (2×10 min).

W tym roku najlepszą drużyną okazał się zespół z Izbiszcz. Piłkarze szli przez turniej jak burza i w finale pokonali Lambadę II 5:1. Trzecie miejsce wywalczyli piłkarze Lambady, którzy zwyciężyli z LZS „Argentyna” Choroszcz 3:2.

Piłkarze z Izbiszcz sięgnęli też po tytuł króla strzelców. Aż dwóch zawodników z tego zespołu zdobyło po 10 bramek i podzieliło się zaszczytnym tytułem najlepszego strzelca. Byli to Bartłomiej Silwonik i Grzegorz Dziejma.

Najlepszym piłkarzem turnieju został wybrany Łukasz Popławski z LZS „Argentyna” Choroszcz, a najlepszym bramkarzem – Karol Kopiczo z Lambady II.

Nagrody zwycięzcom wręczyła Izabela Rogowska z Urzędu Miejskiego w Choroszczy. Sędzią turnieju był Bogusław Bogacewicz (nauczyciel w-f-u z Zespołu Szkół).

Zimowy Turniej Futsalu zorganizowali: Zespół Szkół w Choroszczy, LZS Choroszcz i Lambada Choroszcz. Patronat nad zawodami objął burmistrz Choroszczy Jerzy Ułanowicz. (IH)