Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

DPT: mieszkańcy Choroszczy u wicemarszałka województwa

2010-02-06

Gazeta w Choroszczy

“Nie jesteśmy przeciwni inicjatywie, ale pod warunkiem, że nie będą to mieszkania socjalne, a ośrodek terapeutyczno-leczniczy” - tak mieszkańcy Choroszczy mówili wczoraj (5 lutego, piątek) wicemarszałkowi woje...

Mieszkańcy Choroszczy u Bogusława Dębskiego, foto: Radio Białystok“Nie jesteśmy przeciwni inicjatywie, ale pod warunkiem, że nie będą to mieszkania socjalne, a ośrodek terapeutyczno-leczniczy” - tak mieszkańcy Choroszczy mówili wczoraj (5 lutego, piątek) wicemarszałkowi województwa podlaskiego - Bogusławowi Dębskiemu.

Mieszkańcy Choroszczy spotkali się z wicemarszałkiem w sprawie planów utworzenia na terenie szpitala psychiatrycznego Domu Pobytu Tymczasowego - placówkę nadzorują bowiem władze województwa.

W trakcie spotkania mieszkańcy podkreślili, że nie są całkowicie przeciwni idei utworzenia na terenie szpitala placówki, pod warunkiem, że będzie to ośrodek terapeutyczno-leczniczy, a nie mieszkania socjalne. Poza tym protestujący chcą gwarancji, że wejście do Domu Pobytu Tymczasowego nie będzie przy ich blokach.

Wicemarszałek zapewnił, że mieszkańcy Choroszczy będą na bieżąco informowani o tym, co się dzieje w tej sprawie. Chodzi na przykład o tworzenie programu działania placówki. (za: Radio Białystok)

Chcesz dodać komentarz? Jak napiszesz tekst w formularzu, naciśnij brązowy przycisk poniżej:) Nie musisz wpisywać adresu e-mail.