Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Brązowe medale dla Anny Narel i Dariusza Zięby!

2010-02-07

Gazeta w Choroszczy

Anna Narel i Dariusz Zięba zdobyli brązowe medale w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów w Badmintonie. To ogromny sukces zawodników LUKS-a. Mistrzostwa rozegrane zostały w dn. 4-6 lutego w Głubczycach. LUKS Badmi...

Anna Narel i Dariusz Zięba zdobyli brązowe medale w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów w Badmintonie. To ogromny sukces zawodników LUKS-a. Mistrzostwa rozegrane zostały w dn. 4-6 lutego w Głubczycach. 

LUKS Badminton Choroszcz wraca do domu z dwoma brązowymi medalami. Zdobyli je Anna Narel w grze pojedynczej kobiet i Dariusz Zięba w grze pojedynczej mężczyzn. Zawodnicy LUKS-a mieli szansę na walkę o złoto, jednak odpadli w półfinałach. Anna Narel przegrała z Kamilą Augustyn (SKB Piast Słupsk) 22:20, 10:21, 6:21, zaś Dariusz Zięba uległ Przemysławowi Wasze (LKS Technik Głubczyce) 9:21, 12:21.

“Dla zawodników LUKS-a dwa brązowe medale to ogromny sukces” - mówi Paweł Lenkiewicz, trener badmintonistów z Choroszczy. “Już sama kwalifikacja do Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów była sporym osiągnięciem” - dodaje Tomasz Dakowicz, wiceprezes klubu LUKS Badminton Choroszcz.

Wcześniej z Mistrzostw odpadli: Magda Dakowicz w 1/8 debla (w parze z J. Grzegorzewską z Hubala Białystok) oraz Dorota Grzejdak w 1/16 debla i 1/16 gry pojedynczej.

Złote medale wywalczyli: Przemysław Wacha ((LKS Technik Głubczyce) w singlu mężczyzn, Kamila Augustyn (SKB Piast Słupsk) w singlu kobiet, Michał Łogosz (SKB Litpol Malow Suwałki) i Robert Mateusiak (UKS Hubal Białystok) w deblu mężczyzn, Kamila Augustyn ((SKB Piast Słupsk) i Nadieżda Kostiuczyk (UKS Hubal Białystok) w deblu kobiet oraz Robert Mateusiak i Nadieżda Kostiuczyk (oboje z UKS Hubal Białystok) w mikście. (IH)

Chcesz dodać komentarz? Jak napiszesz tekst w formularzu, naciśnij brązowy przycisk poniżej:) Nie musisz wpisywać adresu e-mail.