Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Darmowe korepetycje z matematyki

2010-02-22

Gazeta w Choroszczy

Od 1 lutego w Gimnazjum w Choroszczy realizowany jest projekt „Wspólnie zadbajmy o przyszłość gminy Choroszcz”, który obejmuje 50 godzin darmowych korepetycji z matematyki. Zajęcia odbywają się w 3-osobowych grupach.Pr...

Od 1 lutego w Gimnazjum w Choroszczy realizowany jest projekt „Wspólnie zadbajmy o przyszłość gminy Choroszcz”, który obejmuje 50 godzin darmowych korepetycji z matematyki. Zajęcia odbywają się w 3-osobowych grupach.

Projekt „Wspólnie zadbajmy o przyszłość gminy Choroszcz” adresowany jest do osób uczących się w Gimnazjum w Choroszczy oraz zamieszkałych na terenie gminy Choroszcz.

24 uczniów i uczennic podzielonych na 8 trzyosobowych grup korzysta z dodatkowych zajęć pozalekcyjnych: pakietu 50 godzin korepetycji z matematyki. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Organizatorem jest Kancelaria Prawno-Finansowa Consolator z Białegostoku. Więcej informacji o projekcie można uzyskać pod numerem telefonu: 502 811 224 oraz na stronie www.consolator.com.pl. (IH)

uniakapital

Chcesz dodać komentarz? Jak napiszesz tekst w formularzu, naciśnij brązowy przycisk poniżej:) Nie musisz wpisywać adresu e-mail.