Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

„Fabryka Moesa” wznawia działalność

2010-02-08

Gazeta w Choroszczy

Dobra wiadomość dla miłośników kina: Dyskusyjny Klub Filmowy „Fabryka Moesa” działający w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury będzie reaktywowany. Pierwsze formalne spotkanie odbędzie się 10 lutego (środa) o godz. 18.30...

Dobra wiadomość dla miłośników kina: Dyskusyjny Klub Filmowy „Fabryka Moesa” działający w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury będzie reaktywowany. Pierwsze formalne spotkanie odbędzie się 10 lutego (środa) o godz. 18.30.

Dyskusyjny Klub Filmowy w M-GCK działał do końca października ubiegłego roku. W listopadzie klub został zamknięty ze względu na brak środków finansowych. Teraz wznawia działalność.

Pierwsze formalne spotkanie, na którym DKF zostanie oficjalnie otwarty, nastąpi 10 lutego (środa) o godz. 18.30 w galerii Miejsko-Gminnego Centrum Kultury.

Dyskusyjny Klub Filmowy „Fabryka Moesa” gromadził miłośników kina z Choroszczy. Dwa razy w miesiącu - na dużym ekranie umieszczonym w galerii - wyświetlane były ciekawe, często mało znane filmy. Po projekcji widzowie dzielili się wrażeniami i opiniami.

Przynależność do Klubu nigdy nie była w żaden sposób sformalizowana. Wstęp był wolny. Przychodził ten, kto chciał. „Fabryka Moesa” przez stosunkowo krótki okres działalności zgromadziła grono stałych bywalców, którzy regularnie przychodzili na projekcje. Oby teraz było ich jeszcze więcej. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych! (IH)

Chcesz dodać komentarz? Jak napiszesz tekst w formularzu, naciśnij brązowy przycisk poniżej:) Nie musisz wpisywać adresu e-mail.