Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej

Sukcesy małych tancerzy z Choroszczy (ZDJECIA)

2010-02-18

Gazeta w Choroszczy

Ola Komar i Michał Kaczmarek, foto: Przemysław WaczyńskiOla Komar i Michał Kaczmarek oraz Ania Kaczmarek i Kuba Malinowski - dwie pary uczęszczające na zajęcia taneczne w Centrum Kultury w Choroszczy zwyciężyły w Turnieju Tańca o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Białymstoku.

Turniej tańca towarzyskiego odbył się 24 stycznia 2010 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Białymstoku. Wzięły w nim udział dzieci, które uczą się tańca pod okiem Jacka Maciejczuka – instruktora pracującego w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Choroszczy.

Ola Komar i Michał Kaczmarek zajęli I miejsce w kategorii klas pierwszych, a Ania Kaczmarek i Kuba Malinowski - także I miejsce w kategorii klas drugich. Pozostali uczestnicy otrzymali medale. Gratulujemy! (IH)

Chcesz dodać komentarz? Jak napiszesz tekst w formularzu, naciśnij brązowy przycisk poniżej:) Nie musisz wpisywać adresu e-mail.