Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Arkadiusz Niemirski w Dyskusyjnym Klubie Książki

2010-02-19

Gazeta w Choroszczy

9 marca (wtorek) 2010 r. w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki odbędzie się spotkanie autorskie z Arkadiuszem Niemirskim – autorem książek o dalszych losach Pana Samochodzika.Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.00 w Miejsko...

Arkadiusz Niemirski, źródło: www.niemirski.com9 marca (wtorek) 2010 r. w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki odbędzie się spotkanie autorskie z Arkadiuszem Niemirskim – autorem książek o dalszych losach Pana Samochodzika.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.00 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Choroszczy. Jego organizatorem jest Miejska Biblioteka Publiczna.

Gościem klubowego spotkania będzie tym razem Arkadiusz Niemirski – powieściopisarz, satyryk i dziennikarz. Jest on autorem książek dla młodzieży i dorosłych – w tym kontynuacji przygód popularnego Pana Samochodzika wykreowanego przez Zbigniewa Nienackiego.

Niemirski zadebiutował w 2000 r. powieścią „Pan Samochodzik i skarby wikingów”. Do 2006 wzbogacił tę kultową serię o szesnaście tomów. W lipcu 2003 roku ukazała się jego pierwsza „oryginalna” powieść detektywistyczna dla młodzieży „Pojedynek detektywów”.

Więcej informacji o Arkadiuszu Niemirskim znajdziecie na jego stronie internetowej www.niemirski.com. (IH)

Chcesz dodać komentarz? Jak napiszesz tekst w formularzu, naciśnij brązowy przycisk poniżej:) Nie musisz wpisywać adresu e-mail.