Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Uszkodzone daszki naprawione

2010-02-23

Gazeta w Choroszczy

Jak poinformował nas jeden z Czytelników, podczas odśnieżania dachów bloków przy ul. Powstania Styczniowego 8a i 8b uszkodzone zostały dwa daszki umocowane nad wejściami do klatek schodowych. Daszki zostały już naprawion...

Daszek na bloku przy ul. Powstania Styczniowego Jak poinformował nas jeden z Czytelników, podczas odśnieżania dachów bloków przy ul. Powstania Styczniowego 8a i 8b uszkodzone zostały dwa daszki umocowane nad wejściami do klatek schodowych. Daszki zostały już naprawione.

19 lutego 2010 r. pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej w Choroszczy usuwali śnieg z dachów bloków przy ul. Powstania Styczniowego 8a i 8b. Podczas odśnieżania uszkodzone zostały daszki zamontowane nad wejściami do klatek schodowych.

„Trudno mi powiedzieć, czy to wina złego odśnieżania” – przyznaje pracownica Spółdzielni. Szef ekipy remontowo-budowlanej kierujący pracami naprawczymi jest w tej chwili na urlopie, więc nie możemy się dowiedzieć, czy – jak sugeruje Czytelnik – odśnieżanie było prowadzone „nieporadnie”.

Uszkodzone daszki zostały zdemontowane i naprawione. Wczoraj wróciły na miejsce. Spółdzielnia pokryła koszty naprawy. (IH)

Chcesz dodać komentarz? Jak napiszesz tekst w formularzu, naciśnij brązowy przycisk poniżej:) Nie musisz wpisywać adresu e-mail.