Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Czy w Choroszczy jest bezpiecznie? Sonda!

2010-03-27

Gazeta w Choroszczy

Tym razem pytamy Was, czy czujecie się w Choroszczy bezpiecznie. Czy nasze miasteczko i okoliczne wsie to spokojne miejsce do życia, czy też mogłoby być lepiej pod tym względem. Czy Policja w Choroszczy ma u nas wiele pracy?...

Tym razem pytamy Was, czy czujecie się w Choroszczy bezpiecznie. Czy nasze miasteczko i okoliczne wsie to spokojne miejsce do życia, czy też mogłoby być lepiej pod tym względem. Czy Policja w Choroszczy ma u nas wiele pracy?

Wydaje się, że nie jest źle. Sądząc po raportach do Kroniki kryminalnej przekazywanych nam przez Policję w Choroszczy, głównym zmartwieniem naszych stróżów prawa są pijani kierowcy i wypadki drogowe. Czasem zdarzają się też kradzieże: mniejsze (np. telefonów komórkowych, sprzętu elektronicznego) i większe (bardzo popularna w naszej gminie - kradzież drzewa z lasów i materiałów budowlanych).

Także nowo przybyli mieszkańcy Choroszczy często podkreślają, że jest tu dużo bezpieczniej niż w Białymstoku. W porównaniu z niektórymi białostockimi dzielnicami Choroszcz to oaza spokoju. 

Oczywiście zdarzają się też poważniejsze zdarzenia, np. włamania do sklepów, czy – głośna przed kilku laty – kradzież w Centrum Kultury w Choroszczy. Także latem osiedla bloków stają się mniej bezpieczne – zwłaszcza wieczorami, gdy miejscowa młodzież długo biesiaduje po zakrapianych imprezach.

A jakie są Wasze odczucia i doświadczenia? Czy czujecie się bezpieczni w Choroszczy? Jakie są najniebezpieczniejsze miejsca w naszym mieście? Czy jesteście zadowoleni z pracy lokalnej Policji? Zapraszamy do głosowania i dyskusji. (IH)

Czy w Choroszczy jest bezpiecznie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Chcesz dodać komentarz? Jak napiszesz tekst w formularzu, naciśnij brązowy przycisk poniżej:) Nie musisz wpisywać adresu e-mail.