Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Wiosenny Turniej Badmintona dla Dzieci

2010-03-02

Gazeta w Choroszczy

6 marca 2010 r. (sobota) rozegrany zostanie kolejny turniej w ramach Podlaskiej Ligi Badmintona „O Puchar Burmistrza Choroszczy”. Dzieci zagrają na hali sportowej Zespołu Szkół w Choroszczy.To już czwarty turniej w szóst...

Źródło: www.badminton.choroszcz.pl6 marca 2010 r. (sobota) rozegrany zostanie kolejny turniej w ramach Podlaskiej Ligi Badmintona „O Puchar Burmistrza Choroszczy”. Dzieci zagrają na hali sportowej Zespołu Szkół w Choroszczy.

To już czwarty turniej w szóstej edycji Podlaskiej Ligi Badmintona dla Dzieci. W klasyfikacji klubowej po trzech rozegranych turniejach prowadzi LUKS Badminton Choroszcz, drugi jest Amator Juchnowiec, a trzeci – LUKS Księżyno.

Wiosenny turniej odbędzie się 6 marca na hali sportowej Zespołu Szkół w Choroszczy. Początek gier o godz. 9.00.

Podlaska Liga Badmintona jest otwartym cyklem turniejowym dla dzieci mającym na celu popularyzację dyscypliny, umożliwienie startów zawodnikom bez licencji zawodniczej oraz integrację środowiska sportowego.

Organizatorem PLB jest LUKS Badminton Choroszcz, a współorganizatorami – Urząd Miejski w Choroszczy i Zespół Szkół w Choroszczy. (IH)

Chcesz dodać komentarz? Jak napiszesz tekst w formularzu, naciśnij brązowy przycisk poniżej:) Nie musisz wpisywać adresu e-mail.