Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Piknik Rodzinny w Przedszkolu Samorządowym w Choroszczy

2017-06-13

Gazeta w Choroszczy

We wtorek, 6 czerwca odbył się w Przedszkolu Samorządowym w Choroszczy Piknik Rodzinny. Na początku zaplanowała była część artystyczna. Dzieci ze wszystkich grup dziękowały rodzicom piosenkami i wierszami za ich miłoś...

We wtorek, 6 czerwca odbył się w Przedszkolu Samorządowym w Choroszczy Piknik Rodzinny. Na początku zaplanowała była część artystyczna. Dzieci ze wszystkich grup dziękowały rodzicom piosenkami i wierszami za ich miłość i troskę oraz mówiły o tym jak ważni są oni w ich życiu. Każda grupa przygotowała również na tę okazję jeden specjalny taniec. Następnie był czas na zabawę na rozstawionych dmuchańcach, udział w licznych konkursach, i zabawach. Można było pomalować sobie twarz, zrobić zdjęcie z Koniczynką z Bezpłatnych Szkół Cosinus czy Myszą Miki. Odbył się również specjalny pokaz Zumby przygotowany przez nasze przedszkolaki. Osobą odpowiedzialną za przygotowanie pikniku była pani Dorota Sawicka.

W trakcie pikniku wszyscy byliśmy częstowani bigosem oraz pieczonymi kiełbaskami. Dzięki hojności naszych sponsorów państwu Perkowskim, państwuSzydłowskim, panu Jarosławowi Kondraciukowi, panu Januszowi Olszewskiemu, pani Annie Klim i zaangażowaniu rodziców z naszego przedszkola mieliśmy również słodki bufet z ogromną ilością ciast, faworków, babeczek, wafelków, rogalików i różnych innych przysmaków.

Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Dziękujemy za wszystkie miłe słowa i cieszymy się bardzo, że mogliśmy razem tak miło spędzić czas.

Małgorzata Hubbell

[See image gallery at gazeta.choroszcz.pl]