Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

„Retro” Turniej Piłki Nożnej – zapraszamy!

2017-06-19

Gazeta w Choroszczy

W ramach inauguracji obchodów 70-lecia piłki nożnej w Choroszczy (1947 – K.S.Związkowiec), a także z okazji XXVI Dni Choroszczy w środę 21 czerwca na Stadionie Miejskim w Choroszczy odbędzie się „RETRO”

W ramach inauguracji obchodów 70-lecia piłki nożnej w Choroszczy (1947 – K.S.Związkowiec), a także z okazji XXVI Dni Choroszczy w środę 21 czerwca na Stadionie Miejskim w Choroszczy odbędzie się „RETRO” Turniej Piłki Nożnej. Dzisiejsze drużyny przybiorą nazwy powojennych drużyn, które odnosiły największe sukcesy. LZS Choroszcz wcieli się w prekursorów LZS czyli Gryf. Najmłodsza Lambada będzie… najstarszym Związkowcem zaś Narew Żółtki zagra ..samych siebie. Mecze będą rozgrywane speagramy specjalną stylową sznurowaną beżową piłką. Z głośników popłyną stare hity: m.in. „Futbol „Maryli Rodowicz czy „Trzej przyjaciele z boiska”. Na trybunach zasiądą zaś Bohaterowie sprzed lat, niektórzy nawet w wieku ponad 80 lat. Mamy nadzieję, że zjawi się jak najwięcej dawnych zawodników. Na boisku symbolicznie zagra syn ŚP Henryka Ławreszuka w jego dawnych butach!!! Prosimy więc uczestników o potraktowanie turnieju z powagą ale przede wszystkim jako świetną zabawę. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA STADION MIEJSKI W CHOROSZCZY, pierwszy mecz o godzinie 18:00. 

 

A3 v22