Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Poszukiwany mieszkaniec Klepacz w rękach policji

2010-03-22

Gazeta w Choroszczy

Poszukiwany listem gończym 20-letni mieszkaniec Klepacz został wczoraj (21 marca, niedziela) złapany przez policję. W trakcie zatrzymania próbował ranić policjanta nożem. Teraz odpowie m.in. za włamania, rozboje i kradzi...

Poszukiwany listem gończym 20-letni mieszkaniec Klepacz został wczoraj (21 marca, niedziela) złapany przez policję. W trakcie zatrzymania próbował ranić policjanta nożem. Teraz odpowie m.in. za włamania, rozboje i kradzieże.

Wczoraj popołudniu funkcjonariusze z III Komisariatu Policji w Białymstoku otrzymali informację o miejscu ewentualnego ukrywania się poszukiwanego mężczyzny. W jednym z mieszkań przy ulicy Barszczańskiej faktycznie przebywał poszukiwany miedzy innymi za włamania do samochodów 20-latek.

Gdy policjanci weszli do środka ten na ich widok wyskoczył przez okno parterowego mieszkania. Tam jednak czekali na niego inni funkcjonariusze. W pewnym momencie napastnik wyciągnął nóż i próbował  ugodzić nim policjantów. Po chwili zaczął uciekać w kierunku osiedla, po drodze wyrzucając nóż. Po kilkunastu metrach zatrzymali go mundurowi.

Dzisiaj 20-letni mieszkaniec Klepacz usłyszał zarzuty dokonania kilku przestępstw, miedzy innymi włamań do samochodów, rozboju i kradzieży telewizora w lutym tego roku. Dodatkowo sprawca odpowie także za czynną napaść na funkcjonariuszy w trakcie wczorajszego zatrzymania.

Jutro mężczyzna zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Białystok Południe. (na podst. www.podlaska.policja.gov.pl, oprac. IH)

Posłuchaj: Mieszkaniec Klepacz wpadł w ręce policji