Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Wypadek na krajowej „ósemce”: auto uderzyło w pień drzewa

2010-03-24

Gazeta w Choroszczy

Kolejny wypadek w okolicach skrętu do Choroszczy. Kierowca golfa najpierw zderzył się z tirem, zjechał na pobocze i uderzył w pień drzewa. Dzisiaj (24 marca) około godziny 7:30 na krajowej „ósemce” doszło do wypadku d...

Uszkodzony volkswagen golf, foto: KWP w BiałymstokuKolejny wypadek w okolicach skrętu do Choroszczy. Kierowca golfa najpierw zderzył się z tirem, zjechał na pobocze i uderzył w pień drzewa.

Dzisiaj (24 marca) około godziny 7:30 na krajowej „ósemce” doszło do wypadku drogowego. Jak ustalili policjanci kierowca volkswagena zmuszony był do gwałtownego hamowania po tym, jak z drogi prowadzącej do Choroszczy wyjechał inny pojazd.

Golf zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym od strony Warszawy ciężarowym volvo. Osobówka odbiła się od tira zjechała na pobocze. Tam volkswagen uderzył w znak drogowy, a następnie w pień ściętego drzewa.

Kierowca auta 34-letni mężczyzna trafił do szpitala, skąd po udzieleniu pomocy został zwolniony. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. (na podst. www.podlaska.policja.gov.pl, oprac. IH)

Posłuchaj: Wypadek na krajowej “ósemce” - mówi  podkom. Kamil Tomaszczuk