Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Moto-Jam Session w Stajni 9 września!

2017-09-07

Gazeta w Choroszczy

W weekend 9-10 września 2017 roku Stajnia przy Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy kolejny raz będzie rozbrzmiewała rockowymi improwizacjami! Tradycją lat ubiegłych zgromadzą się tam muzycy i pasjonaci dobrego brzmienia, by wspólnie dać ponieść się jam session!

Od siedmiu lat muzycy z Choroszczy i okolic spotykają się w końcówce lata w Stajni dawnej fabryki sukna i kortów rodziny Moesów na jam session. Wydarzenie owo to nie tylko improwizowane dźwięki płynące ze sceny, ale przede wszystkim wspólna twórczość, wzajemne inspiracje i wymiana muzycznych i motoryzacyjnych natchnień. Przyjemność ze spotkania czerpią nie tylko muzycy, którzy dają się ponieść dźwiękom, ale również publiczność, ponieważ Moto-Jam Session w Stajni to niepowtarzalna okazja do wysłuchania wyjątkowych, bo powstałych pod wpływem chwili, utworów w wyjątkowo klimatycznym miejscu.

 

W ubiegłym roku do imprezy przyłączyli się motocykliści, stąd też nazwę spotkania – z Jam Session zmieniono na Moto-Jam Session. W spotkaniu w 2016 roku uczestniczyło prawie sto maszyn.

 

W tym roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników, uruchamiamy bezpłatne pole namiotowe dla motocyklistów, którzy chcą uczestniczyć w całej weekendowej imprezie. Pojazdy będą mogły bezpiecznie czekać na swoich właścicieli na strzeżonym parku maszyn. Rano uczestnicy posilą się śniadaniem. Motocykliści z Choroszczy zorganizują zawody i konkurencje, które uatrakcyjnią zlot.

 

Tegoroczna edycja Moto-Jam Session w Stajni w Choroszczy jest wyjątkowa. Stajnia, tętniąca w czasach fabryki Moesów kopytami koni pociągowych, stanie się miejscem spotkania dwóch pasji: miłośników muzyki i jazdy motocyklem, zaryczą silniki, zagrzmią gitary, zadudnią bębny i zahuczą konie mechaniczne!

 

Program Moto-Jam Session w Choroszczy:


Sobota, 9 września

14:00 – początek rejestracji uczestników/otwarcie parku maszyn i pola namiotowego
17:00 – otwarcie Moto-Jam Session w Stajni
18:00 – 2:00 – koncerty zespół rockowych, jam session, konkursy
21:00 – zamknięcie parku maszyn
20:00 – 3:00 moto-ognisko

 

Niedziela, 10 września

7:00 – otwarcie parku maszyn
9:00 – 11:00 moto-śniadanie
12:00 – zakończenie i pożegnanie gości.
13:00 – zamknięcie pola namiotowego

 

ORGANIZATORZY (3)

ORGANIZATORZY

 

patronat medialny