Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Przedszkolaki zbierały karmę dla zwierzaków ze schroniska

2017-10-10

Gazeta w Choroszczy

W odpowiedzi na prośbę wolontariuszy z Białostockiego Schroniska dla Zwierząt, Przedszkole Samorządowe im. Jana Pawła II w Choroszczy postanowiło włączyć się w akcję pomocy dla psów przebywających w schronisku „Ciapek” w Hajnówce. Przez dwa tygodnie zbieraliśmy karmę i koce, które następnie dostarczyliśmy do schroniska dla zwierząt.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się na naszą akcję. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni ogromną życzliwością z jaką spotkała się nasza zbiórka. Wolontariusze z Białostockiego Schroniska przekazali nasze dary dla psiaków w Hajnówce, skąd dostaliśmy serdeczne podziękowania za hojność i wrażliwość na potrzeby zwierząt.


Takie akcje są świetną okazją do pokazania dzieciom czym jest odpowiedzialność za drugie, nawet to najmniejsze stworzenie. W ten sposób nie tylko pomagamy innym, ale uczymy też szacunku dla zwierząt. Mamy nadzieję, że przedszkolaki zapamiętają przesłanie naszej akcji „Jestem odpowiedzialny. Wiem, że pies to nie zabawka”.


Serdecznie dziękujemy również państwu Ryniejskim za ufundowanie drobnych upominków dla dzieci szczególnie zaangażowanych w naszą akcję.

Małgorzata Hubbell
Aneta Wysocka