Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Narew Choroszcz zakończyła rundę jesienną

2017-10-12

Gazeta w Choroszczy

Narew Choroszcz w sobotę 7 października miała rozegrać ostatni mecz rundy jesiennej z BKS Jagiellonią Białystok. Zawodnicy liczyli na poprawienie dorobku bramkowego z ostatnią drużyną ligi ale rywale nie stawili się na m...

Narew Choroszcz w sobotę 7 października miała rozegrać ostatni mecz rundy jesiennej z BKS Jagiellonią Białystok. Zawodnicy liczyli na poprawienie dorobku bramkowego z ostatnią drużyną ligi ale rywale nie stawili się na mecz i Narew wygrała walkowerem. Po 7 meczach zawodnicy trenera Wiesława Romaniuka zajmują 1 miejsce w tabeli i mają identyczny dorobek punktowy co Polonia Raczki – jednak Narew wygrała z drużyną z Raczek w bezpośrednim pojedynku. Sprawa powrotu do Ligi Okręgowej jest więc tylko i wyłącznie w rękach (a właściwie nogach) zawodników Narwi gdyż nie muszą się w rundzie wiosennej oglądać na wyniki pozostałych drużyn. Najlepszym strzelcem Narwi w rundzie jesiennej został Paweł Kieżel z 7 bramkami na koncie, a na listę strzelców łącznie wpisało się 5 zawodników.

7 kolejka, sobota 7 października:

Narew Choroszcz – BKS Jagiellonia Białystok 3-0 (walkower)


 

Tabela:

tabela koniec rundy jesiennej

Strzelcy w drużynie Narwi:
7 – Paweł Kieżel
5 – Adam Rećko
2 – Paweł Sokół
1 – Kamil Kołodko
1 – Krzysztof Gryg

 


Grupy młodzieżowe: Juniorzy/Orliki

W niedzielę 8 października wyjazdowe spotkanie z AP Talent II Białystok mieli się wybrać juniorzy, jednak z powodu braku składu na ten mecz nie pojechali, przegrywając walkowerem w ten sposób już drugie spotkanie w rundzie jesiennej.  W najbliższą sobotę juniorzy w terminarzu mają domowy mecz ze Spartą Szepietowo, początek planowany jest na godzinę 11. Mamy nadzieję, że ten mecz dojdzie do skutku,. Tabela dostępna jest tutaj.

W poprzedni weekend grupa młodszych „orlików” miała wolne i do gry powróci w najbliższą sobotę. Turniej rozpocznie się o godz. 10:00 w Tykocinie (ul. Kochanowskiego 1).   Tabela dostępna jest tutaj. 


narew stopka 2017