Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

LZS Choroszcz z Pucharem Ligi

2017-11-15

Gazeta w Choroszczy

Po zakończeniu rozgrywek Ligi Gminnej, jak co roku gminne drużyny piłkarskie przystąpiły do Pucharu Ligi, który kończy gminne zmagania piłkarskie.

Do tegorocznej edycji przystąpiło 7 drużyn, które najpierw rywalizowały w dwóch grupach. Po tym etapie z pucharem pożegnały się: Zaczerlany, Siekierki i Promil Barszczewo, a w półfinałach walczyły: Lambada Choroszcz, Izbiszcze, LZS Choroszcz i Piorun Pańki. Z tych meczów zwycięsko wyszły: LZS Choroszcz, a także Izbiszcze i 12 listopada zmierzyły się w wielkim finale, który został rozegrany na Stadionie Miejskim w Choroszczy przy sztucznym oświetleniu.

 

Jednym z widzów na meczu finałowym był Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński, który po zakończeniu spotkania wręczył puchar LZS-owi Choroszcz, który pokonał 3-2 drużynę Izbiszcz. Zatem sezon gminnych rozgrywek piłkarskich na świeżym powietrzu został zakończony, a piłkarze powrócą do gry na wiosnę, standardowo rozpoczynając piłkarskie zmagania od „Turnieju Otwarcia Sezonu”.

WJ