Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Finał WOŚP w Choroszczy – będzie się działo!

2018-01-12

Gazeta w Choroszczy

Już w najbliższą niedzielę 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku mieszkańców czeka wiele sportowych atrakcji. Nie obędzie się bez licytacji, które na pewno przysporzą wiele emocji!

 

Finał WOŚP w Choroszczy rozpocznie się o 9:00 w Szkole Podstawowej w Choroszczy. Zostanie tam rozegrany Turniej Futsalu, na który można zapisać się do 12 stycznia 2018 u Jacka Dąbrowskiego. Do rozgrywek stawi się ponad 20 drużyn!

 

O 10:00 na Kominowym Bajorze weterani i adepci morsowania zanurzą się w wodzie – każdy śmiałek może zażyć orzeźwiającej kąpieli razem z m.in. szefem sztabu Adamem Kamieńskim. Na rozgrzewkę serwowana będzie grochówka, którą, dzięki wsparciu firmy Mirmięs z Łysek i sieci sklepów Chorten z Choroszczy, przyrządzi Przedszkole Samorządowe w Choroszczy. Polowa kuchnia, udostępniona przez jednego z choroszczańskich morsów, zagwarantuje optymalną temperaturę. Kolejnym punktem będzie maraton zumby na auli Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. W rytm gorącej muzyki zajęcia fitness poprowadzą Ula Grabowska i Gosia Sokolińska.

 

Przez cały dzień mieszkańcy będą mogli składać darowizny do puszek. Grupa dwudziestu jeden wolontariuszy przez cały dzień będzie widoczna na ulicach miasta. Brak gotówki nie oznacza niemożności wsparcia Orkiestry – w tym roku choroszczański sztab ma terminal, a potwierdzenie wpłat na fundację drukowane będzie z serduszkiem! Poprzez terminal będzie można płacić również za wylicytowane przedmioty. W tym roku do zdobycia:

– voucher na nurkowanie Intro na basenie i w najgłębszym jeziorze w Polsce Hańcza. Nurkowanie poprowadzi fundator nagrody i instruktor IANTD Mariusz Wróbel, a logistykę zapewni Centrum Nurkowe Płetwiaki. Po nurkowaniu zostaną wręczone pamiątkowe zdjęcia.

- voucher na realizację dowolnego zamówienia ufundowany przez firmę Styl Snu;

– bon na auto z pełnym bakiem od firmy Mobile Rent;

– gadżety od Twojej Telewizji Regionalnej;

– gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (m.in. kubek termiczny, kalendarz z grafikami Andrzeja Mleczki, DVD z koncertem Piotra Bukartyka, zegar ścienny, kalendarze, książki, a nawet dziecięce śpioszki!);

– gadżety przekazane przez mieszkańców Choroszczy (zestaw figurek porcelanowych).

 

Licytacje potrwają do 20:00. Zapraszamy do włączenia się w Finał WOŚP i zachęcamy do ofiarności przy składaniu darowizn. Cel jest jeden: wyrównywanie szans w leczeniu noworodków.