Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Zawody strzeleckie o Puchar Dyrektora M-GCKiS w piątek 19 stycznia!

2018-01-15

Gazeta w Choroszczy

W piątek 19 stycznia odbędzie się pierwszy w nowym roku Turniej Strzelecki – „Z okazji 155. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego o Puchar Dyrektora M-GCKiS”. Turniej, jak zawsze, jest organizowany przez Stowarzyszenie Pamięć i Tożsamość „Skała” i Centrum Kultury i Sportu.

Zawody rozpoczną się o godz. 16.30 na strzelnicy znajdującej się w Zespole Szkół (ul. Powstania Styczniowego 26A). Może w nich wziąć udział każdy, bez względu na wiek czy płeć. Zapraszamy na strzelnicę!

 

Udział w zawodach jest bezpłatny, a zapisy rozpoczną się w dniu turnieju od godziny 16.00. Przewidziane są dwie kategorie: do 13 lat (postawa dowolna) i powyżej 13 lat (postawa stojąca). Zachęcamy do udziału!

 

Poprzez zawody strzeleckie pragniemy oddać hołd tysiącom Polek i Polaków, którzy stracili życie w walce o wolność Rzeczypospolitej. W czasie zawodów uczestnicy i kibice będą mieli okazję obejrzeć oryginalną kolekcję broni używanej przez powstańców. Zapraszamy! Wystawę będzie można obejrzeć w szkole w dniach 16-19 stycznia.19-stycznia-18 v2