Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Dołącz do projektu „Jestem dziennikarzem!”

2018-01-16

Gazeta w Choroszczy

Masz 13-19 lat? Mieszkasz w gminie Choroszcz, lubisz rozwijać swoje pasje i marzysz o karierze w mediach? Jeśli tak, ten projekt jest dla Ciebie!

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dziennikarskie i fotograficzne, w ramach których odbędzie się szkolenie w radiu, wizyta i montaż w telewizji, wycieczka, praca w świetnej grupie, nocki filmowe i solidna dawka dobrej energii!

 

Prześlij zgłoszenie na adres: dziennikarz.choroszcz@gmail.com (temat: Równać Szanse) lub wypełnij elektroniczny formularz: https://goo.gl/forms/CQXprcJudp7E1PKv2, albo po prostu przyjdź do Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy i porozmawiaj. Koordynatorem projektu jest Wojciech Cymbalisty, instruktor w M-GCKiS w Choroszczy.

 

Dlaczego warto wziąć udział w projekcie? To nie tylko świetna okazja do odkrycia pasji i ich pogłębienia, poznania profesjonalnych dziennikarzy, regionalnych mediów i spędzenia czasu w świetnej grupie.

 

Program „Równać Szanse” od 17 lat wspiera rozwój kompetencji społecznych polskiej młodzieży. Wiara we własne możliwości, umiejętność pracy w grupie, lepsza znajomość lokalnego środowiska, doskonalsze wyszukiwanie informacji, znajomość większej liczby osób i instytucji wyróżniają ten program spośród wielu zajęć pozalekcyjnych. Wszystkiego, co powstało w ramach programu dowiesz się ze strony https://www.rownacszanse.pl//. Dotychczas w 3000 projektów „Równać Szanse” wzięło udział ponad 140 000 młodych ludzi z całego kraju, w tym blisko trzydzieścioro z gminy Choroszcz.

 

Czy dołączysz do tej elitarnej grupy i powiesz „Jestem dziennikarzem!”, czy wybierzesz nudę? Nie czekaj, zaczynamy działać już wkrótce!

 

Projekt „Jestem dziennikarzem!” jest realizowany w ramach programu „Równać Szanse” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

 

Jestem dziennikarzem plakat