Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Bezpłatne szkolenia dla bezrobotnych w M-GOPS-ie: trwa rekrutacja

2010-05-24

Gazeta w Choroszczy

Do 15 czerwca mogą się zgłaszać osoby z gminy Choroszcz, które są bezrobotne i chciałyby podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Choroszczy startuje z kolejną edycją projektu

Uczestnicy warsztatów z psychologiem podczas szkoleń w 2009 r., foto: Izolda HukałowiczDo 15 czerwca mogą się zgłaszać osoby z gminy Choroszcz, które są bezrobotne i chciałyby podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Choroszczy startuje z kolejną edycją projektu „Jutro może być inaczej”.

W ramach projektu na uczestników czekają szkolenia specjalistyczne, spotkania z psychologiem i doradcą zawodowym. Można zdobyć kwalifikacje magazyniera z obsługą  wózków jezdniowych z napędem silnikowym i modułem obsługi kas fiskalnych oraz sprzedawcy z modułem obsługi kas fiskalnych.

Projekt „Jutro może być inaczej” skierowany jest do osób z gminy Choroszcz, które są długotrwale bezrobotne i chciałyby zdobyć nowe kwalifikacje, by zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Finansowany jest on ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Rekrutacja trwa od 17 maja do 15 czerwca 2010 r. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowe informacje udzielane są w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Choroszczy ul. Dominikańska 2 w godz. 7.30 – 15.30. Telefon do M-GPOS: 85 713 22 26. (IH)