Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Zmiana trasy 103-ki. Wiadukt Dąbrowskiego zamknięty

2010-05-25

Gazeta w Choroszczy

Od 25 maja (wtorek) nastąpi zmiana trasy linii 103. Autobusy jadące od strony centrum, pojadą trasą zastępczą przez al. Solidarności. Zmiana trasy spowodowana jest remontem wiaduktu Dąbrowskiego.W związku z remontem wiadu...

Autobus linii "103" na rynku w Choroszczy, foto: Izolda HukałowiczOd 25 maja (wtorek) nastąpi zmiana trasy linii 103. Autobusy jadące od strony centrum, pojadą trasą zastępczą przez al. Solidarności. Zmiana trasy spowodowana jest remontem wiaduktu Dąbrowskiego.

W związku z remontem wiaduktu zmieni się trasa nie tylko 103-ki, ale też autobusów linii: 1, 2, 4, 5, 7, 9, 18, 19, 21, 106, 5N i 21N.

Oto jak przedstawiają się zmiany w kursach białostockiej komunikacji.

Autobusy linii 5, 7, 9, 19, 5N jadące z Antoniuka pojadą w ul. Kolejową, nawrócą przy dworcu PKP, wjadą na ul. Dąbrowskiego i dalej pojadą stałymi trasami. Autobusy nie będą zatrzymywały się na przystankach na ul. Kolejowej.

Autobusy linii 4, 21, 21N jadące od strony centrum z ul. Dąbrowskiego pojadą w al. Solidarności, nawrócą przed skrzyżowaniem z ul. Zwycięstwa, następnie z al. Solidarności zjadą na ul. Kolejową, pojadą ul. Zwycięstwa i dalej stałymi trasami. Na trasie objazdu obowiązują przystanki nr 122 - Broniewskiego i 123 - Tuwima. Autobusy nie będą natomiast zatrzymywały się na przystanku nr 121 - Choroszczańska.

Autobusy linii 1, 2, 18, 103 jadące od strony centrum pojadą trasą zastępczą przez al. Solidarności. Na trasie zastępczej obowiązują istniejące przystanki.

Autobusy linii 106 jadące w kierunku Borsukówki z wiaduktu Dąbrowskiego pojadą bezpośrednio w ul. Antoniukowską z pominięciem przystanków przy dworcu PKP. (IH)

Mapka, źródło: www.poranny.pl