Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

„Fatima. Ostatnia tajemnica”

2018-02-22

Gazeta w Choroszczy

W sobotę 17 lutego 2018 roku na auli Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zgromadziło się wielu widzów, którzy obejrzeli projekcję filmu „Fatima. Ostatnia tajemnica”.

Pokaz filmu zgromadził liczną widownię. Gości powitał dyrektor Centrum Kultury i Sportu Przemysław Waczyński oraz przewodnicząca Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w Choroszczy pani Eugenia Popko. Krótkie słowo wprowadzenia do filmu wygłosił ks. Sebastian Sum, który wprowadził widownię w tematykę objawień fatimskich. Prezentowane w filmie sceny fabularne przeplatały się z fragmentami reportażowymi, a opowiedziana historia dziennikarki Moniki uzupełniała fabułę skupioną wokół kultu Matki Boskiej Fatimskiej.

 

Pokaz cieszył się dużą popularnością, a widowni wyraźnie spodobał się zaprezentowany obraz. Cieszymy się, że dzięki współorganizowaniu projekcji filmowej z Parafialnym Oddziałem Akcji Katolickiej przyczyniliśmy się do realizacji potrzeb kulturalnych mieszkańców gminy Choroszcz.

M-GCKiS

[See image gallery at gazeta.choroszcz.pl]