Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Centrum Kultury i Sportu zmieni się dla mieszkańców

2018-04-14

Gazeta w Choroszczy

W dniach 11-13 kwietnia 2018 r. w Pałacu w Radziejowicach (Dom Pracy Twórczej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego) odbył się „Warsztat inauguracyjny” programu „Zaproś nas do siebie 2018”. Choroszczańskie Centrum Kultury i Sportu znalazło się w wąskim gronie dwudziestu ośrodków kultury z całej Polski, które mają zaszczyt uczestniczyć w nowatorskim programie Narodowego Centrum Kultury „Zaproś nas do Siebie 2018”.

Udział w programie ma na celu zmianę podejścia dyrektora oraz pracowników instytucji do pracy animatora, aby jeszcze lepiej upowszechniać kulturę i pracę na rzecz odbiorców. Dodatkowo, procesowi zmian towarzyszyć będzie praca nad przygotowaniem oferty programowej, która jak najlepiej odpowie na potrzeby mieszkańców.

 

W ramach udziału w programie, pracownicy Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy wezmą udział w 300-godzinach warsztatów oraz odwiedzą 40 instytucji w całym kraju w celu podnoszenia kompetencji, poznawania dobrych praktyk i nawiązywania współpracy.

 

Program finansowany jest przez Narodowe Centrum Kultury i ukierunkowany jest na proces profesjonalizacji kadry kultury.

PW/Fot. Alicja Szulc(NCK)