Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Podłącz się do sieci gazowniczej w Choroszczy

2018-05-11

Gazeta w Choroszczy

Urząd Miejski w Choroszczy informuje, iż w związku z rewitalizacją Ryku 11 Listopada w Choroszczy, a także modernizacją ulic A. Mickiewicza i Dominikańską, mieszkańcy posesji znajdujących się przy tych ulicach mogą składać wnioski o przyłączenie się do sieci gazowniczej. Zachęcamy, aby – póki trwają prace drogowe – nie odkładać tych decyzji na później.

Właściciele posesji, którzy są zdecydowani na podłączenie się do sieci gazowniczej, stosowne dokumenty – Wnioski o określenie warunków przyłączenia mogą pobrać bezpośrednio z Oddziału Zakładu Gazowniczego w Białymstoku (ul. Gen. St. Sosabowskiego 24, 15-182 Białystok, tel. 85 664 59 00, faks 85 664 59 40, e-mail: bialystok@psgaz.pl) oraz ze strony internetowej www.psgaz.pl.

 

Zalecamy, aby z decyzją nie zwlekać i wskazane dokumenty składać do Zakładu Gazowniczego w Białymstoku jak najszybciej. Ze względu na trwające prace modernizacyjne, dokonanie przyłączeń będzie mniej uciążliwe i kosztowne niż wówczas, gdy ulice zostaną już zmodernizowane. Kiedy drogi będą gotowe do użytkowania, wówczas wszelkie przyłączenie się do sieci gazowniczej będzie trudniejsze i bardziej kosztowne: koszt prac ziemnych z tym związanych oraz odtworzenie pasa drogowego będzie obciążał właściciela posesji. Zachęcamy więc, by zainteresować się kwestią przyłączenia się do sieci gazowniczej, a z decyzją nie zwlekać.

UM