Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Narew wygrywa z liderem – awans wciąż realny

2018-05-17

Gazeta w Choroszczy

Narew Choroszcz lubi grać na Stadionie Miejskim w Choroszczy – w minioną sobotę seniorzy prowadzenie przez trenera Wiesława Romaniuka wygrali 4-0 z liderującą Polonią Raczki i zachowali tym samym szanse na zajęcie pierwszego miejsca dającego awans do Ligi Okręgowej.

Wyjazdowe mecze w rundzie wiosennej wychodzą Narwi słabo (porażka i remis), ale u siebie idzie bardzo dobrze: wcześniej była wygrana 10-1 z Grabem Janówka, a teraz bezproblemowa 4-0 z liderem z Raczek.  Do końca sezonu pozostały jeszcze do rozegrania 3 mecze, więc jeszcze przy dobrym układzie wyników pozostałych drużyn walczących o awans wszystko jest jeszcze możliwe. Ale aby to było realne trzeba zacząć wygrywać także na wyjazdach – najbliższa okazja będzie w niedzielę, kiedy to Narew zagra na wyjeździe z sąsiadem z tabeli Pasją Kleosin.

 


 

11. kolejka: Narew Choroszcz – Polonia Raczki 4-0 (2-0) Bramki: Krzysztof Gryg, Damian Mojsak, Adam Rećko, Piotr Szumkowski


Skład: A. Lenczewski – D. Garbowski, K. Gryg, M. Gałczyk K. Kamieński – P. Wróblewski, D. Mojsak, P. Szumkowski (’75 J. Garbowski), Ł. Andzielewicz – A. Rećko, P. Kieżel (’60 P. Sokół)

 


 

Tabela:


11 kolejka serie a


 

12. kolejka: Pasja Kleosin – Narew Choroszcz /niedziela, 20 maja, godz. 15:00 – Stadion w Juchnowcu

 


 

Juniorzy młodsi/orliki:


Na stadionie w Choroszczy lubią grać seniorzy, ale lubią także juniorzy młodsi. Zawodnicy trenera Karola Domalewskiego wygrali w minioną niedzielę 1-0 z Ruchem Wysokie Mazowieckie, a zwycięskiego gola zdobył w 73 minucie Adam Dziejma. Kolejny mecz juniorzy zagrają w sobotę na wyjeździe ze Spartą Szepietowo.

 

Po dwutygodniowej przerwie do gry powróciły najmłodsze „Orliki„. Na turnieju w Białymstoku odnieśli m.in. pierwsze ligowe zwycięstwo i to z nie byle kim bo pierwszą drużyną AP Jagiellonia Białystok. Najbliższy turniej zawodnicy trenera Grzegorza Pieczywka rozegrają na Stadionie Miejskim w Choroszczy w najbliższą sobotę: początek meczów o 10.00.

 


 

fot. Rafał Lenczewski