Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

„Piknik nad Narwią” w Złotorii

2010-06-12

Gazeta w Choroszczy

Pokaz tańca capoeira, spektakl teatralny, gminny konkurs piosenki i poczęstunek – to tylko niektóre z licznych atrakcji podczas festynu „Piknik nad Narwią”, który odbędzie się 13 czerwca 2010 r. (niedziela) w Szkole P...

Pokaz tańca capoeira, spektakl teatralny, gminny konkurs piosenki i poczęstunek – to tylko niektóre z licznych atrakcji podczas festynu „Piknik nad Narwią”, który odbędzie się 13 czerwca 2010 r. (niedziela) w Szkole Podstawowej w Złotorii. Wstęp wolny!

Szkoła Podstawowa w Złotorii organizuje festyn nie tylko dla najmłodszych. W najbliższą niedzielę (13 czerwca) o godz. 11.00 rozpocznie się „Piknik nad Narwią”, na który mogą przyjść wszyscy chętni.

W programie imprezy będą m.in. gminne zawody sportowo-pożarnicze, konkurs piosenki „Śpiewać każdy może” o Puchar Burmistrza, pokaz mistrzów badmintona oraz pokaz tańca „Capoeira”, aukcja prac plastycznych oraz spektakl „Jaś i Małgosia” w wykonaniu szkolnego koła teatralnego.

Ponadto będzie dużo innych atrakcji: loteria fantowa, turniej tenisa stołowego oraz zabawy dla dzieci. Będzie też poczęstunek – grill, ciasto, kawa i herbata. Dorośli będą mogli bezpłatnie zmierzyć ciśnienie oraz poziom cholesterolu i cukru we krwi. (IH)

Program „Pikniku nad Narwią”:
- Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze Gminy Choroszcz
- Recital klasy VI – ok. godz. 12.45
- Gminny konkurs piosenki ” Śpiewać każdy może” o puchar Burmistrza – ok. godz. 13.00
- Pokaz  „Capoeira” – ok. godz. 14.00
- Pokaz mistrzów badmintona – ok. godz.  14.30
- Aukcja prac plastycznych dzieci - ok. godz. 15.00
- Spektakl „Jaś i Małgosia” w wykonaniu koła teatralnego - ok. godz.15.30

Przez cały czas trwania pikniku:
- Badania lekarskie – ciśnienia, poziomu cholesterolu i cukru
- Turniej tenisa stołowego.
- Loteria fantowa.
- Zabawy dla dzieci – fantastyczna niespodzianka
- Grill, ciasto, kawa, herbata