Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Narew wygrywa z Pasją, a w czwartek w Choroszczy ostatni mecz sezonu!

2018-05-23

Gazeta w Choroszczy

W końcu Narew Choroszcz zwyciężyła w meczu wyjazdowym. W rozegranym w minioną niedzielę meczu 12. kolejki A-klasy, Narew pokonała Pasję Kleosin 3-2, chociaż do przerwy to gospodarze prowadzili 2-0.

Najpierw kontaktową bramkę – w 54. minucie zdobył Damian Garbowski, do remisu doprowadził, w 86. minucie, Karol Kamieński, a decydującą o zwycięstwie bramkę zdobył w doliczonym czasie gry Mariusz Gałczyk.

 

Zwycięstwo oznacza, że do ostatniej kolejki Narew będzie miała szansę na awans na 1. miejsce dające awans do Ligi Okręgowej. Aby tak się stało, punkty w dwóch ostatnich meczach zgubić musi liderująca Polonia Raczki, a Narew w meczu ostatniej kolejki wygra walkowerem mecz z BKS Jagiellonią Białystok, więc ostatnim meczem zawodników Wiesława Romianiuka w tym sezonie odbędzie pojedynek z 5 w tabeli – Orłem Tykocin.

 

Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek 24 maja o godz. 19.00 na Stadionie Miejskim w Choroszczy. Zapraszamy do kibicowania!

 


 

12. kolejka: Pasja Kleosin – Narew Choroszcz 2-3 (2-0) Bramki: Damian Garbowski, Karol Kamieński, Mariusz Gałczyk

Skład: A. Lenczewski – P. Wróblewski (’90 M. Daniluk), M. Gałczyk, K. Gryg, K. Kołodko – Dan. Garbowski (’75 J. Garbowski), K. Kamieński, D. Mojsak, Ł. Andzielewicz – P. Kieżel (’46 Dam. Garbowski), D. Szczęsny (’80 A. Zadykowicz)

 


 

Tabela:

12 kolejka serie a


 

13. kolejka: Narew Choroszcz – Orzeł Tykocin /czwartek, 24 maja, godz. 19.00 – Stadion Miejski w Choroszczy/
 

14. kolejka: Narew Choroszcz – BKS Jagiellonia Białystok 3-0 w.o. 

Juniorzy młodsi/"Orliki":


Seniorzy kończą sezon w czwartek, a juniorzy młodsi już go zakończyli. W swoim ostatnim meczu sezonu zremisowali bezbramkowo na wyjeździe ze Spartą Szepietowo.


W poprzednią sobotę turniej na Stadionie Miejskim w Choroszczy rozgrywały najmłodsze w klubie „Orliki”. I to był najbardziej udany spośród wszystkich turniejów rozegranych w tegorocznej rundzie wiosennej.

 

"Orliki", prowadzone przez trenera Grzegorza Pieczywka, wygrały 3 mecze, a 2 przegrały, co dało im ostatecznie drugie miejsce w tym turnieju. 

 

W najbliższy weekend, w sobotę "Orliki" zagrają w turnieju, który będzie rozgrywany na boisku przy ul. Wł. Broniewskiego w Białymstoku. Początek o godz. 8.00. Zapraszamy!

 


fot. Rafał Lenczewski