Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Parafiada na Dni Choroszczy

2010-06-10

Gazeta w Choroszczy

Po pięciu latach organizowania tzw. Małych Parafiad dla dzieci czeka nas odmiana: podczas tegorocznych Dni Choroszczy w Parafiadzie wezmą udział dorośli piłkarze. Rozgrywki odbędą się 22 czerwca 2010 r. na boisku w Koloni...

Po pięciu latach organizowania tzw. Małych Parafiad dla dzieci czeka nas odmiana: podczas tegorocznych Dni Choroszczy w Parafiadzie wezmą udział dorośli piłkarze. Rozgrywki odbędą się 22 czerwca 2010 r. na boisku w Kolonii Gaj.

Parafiada to amatorskie rozgrywki w piłce nożnej organizowane przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej, Towarzystwo Przyjaciół w Choroszczy oraz firmę PU Mateusz Waczyński.

Grają w nich 7-osobowe drużyny systemem „każdy z każdym”. Mecze trwają po 40 minut (2×20 minut). Można już zgłaszać zespoły do uczestnictwa w Parafiadzie na adres mailowy: mateusz-waczynski@wp.pl. Nie ma ograniczeń wiekowych.

Parafiada rozpocznie się 22 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 na boisku w Kolonii Gaj. Zapraszamy! (IH)