Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Przegląd Młodzieżowych Orkiestr Dętych w Choroszczy

2010-06-10

Gazeta w Choroszczy

Cztery znakomite młodzieżowe orkiestry dęte – w tym jedna ze Słowacji – wystąpią podczas tegorocznych Dni Choroszczy. Przegląd Młodzieżowych Orkiestr Dętych odbędzie się w dniach 23-26 czerwca 2010 r. na placu prze...

Przegląd Młodzieżowych Orkiestr Dętych w 2009 r.Cztery znakomite młodzieżowe orkiestry dęte – w tym jedna ze Słowacji – wystąpią podczas tegorocznych Dni Choroszczy. Przegląd Młodzieżowych Orkiestr Dętych odbędzie się w dniach 23-26 czerwca 2010 r. na placu przed stajniami w Parku Pałacowym oraz na Placu Brodowicza.

Przez cztery dni w Choroszczy rozbrzmiewać będą dźwięki trąbek, saksofonów, bębnów i puzonów. Na święto miasta przyjeżdżają do nas cztery znakomite młodzieżowe orkiestry dęte.

23 czerwca (środą) o godz. 19.00 wystąpi Miejska Orkiestra Dęta przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku pod batutą Franciszka Mocarskiego. 24 czerwca (czwartek) o godz. 19.00 zagra Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Zambrowa pod batutą Krzysztofa Witkowskiego. 25 czerwca (piątek) o godz. 19.00 zaprezentuje się Młodzieżowa Orkiestra Dęta Zespołu Szkół w Suchowoli pod batutą Jerzego Zdanewicza. Zaś 26 czerwca (sobota) o godz. 14.00 wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Presov na Słowacji.

Wszystkie występy – oprócz ostatniego – będzie można obejrzeć na placu przed stajniami w Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy. Z kolei orkiestra ze Słowacji zaprezentuje się na Placu Brodowicza. Popisy orkiestr uświetni występ Zespołu Tambourmajorek. Zapraszamy!