Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Liga gminna: dużo bramek i mało pieniędzy dla powodzian

2010-06-14

Gazeta w Choroszczy

W niedzielę (13 czerwca) zostały rozegrane mecze 6 kolejki piłkarskiej ligi gminnej. W najciekawszym meczu LZS Choroszcz w derbowym pojedynku pokonał Rajkom 5-4. Na stadionie w Choroszczy prowadzona też była zbiórka pienię...

Turniej Otwarcia Sezonu 2010, foto: Tomasz GrynaszW niedzielę (13 czerwca) zostały rozegrane mecze 6 kolejki piłkarskiej ligi gminnej. W najciekawszym meczu LZS Choroszcz w derbowym pojedynku pokonał Rajkom 5-4. Na stadionie w Choroszczy prowadzona też była zbiórka pieniędzy na rzecz powodzian.

Piłkarze z Choroszczy pokonali Rajkom, strzelając zwycięską bramkę w ostatniej minucie meczu. W Zaczerlanach gospodarze przegrali z prowadzącym w tabeli zespołem Izbiszcz, a także ostatnie w tabeli Łyski zostały pokonane przez Lambadę Choroszcz.

W klasyfikacji strzelców w dalszym ciągu prowadzi Bartłomiej Sadowski z Izbiszcz, który zdobył już 11 bramek i jest najpoważniejszym kandydatem do zdobycia nagrody dla króla strzelców ligi.

Podczas derbowego meczu w Choroszczy prowadzona była zbiórka pieniędzy na rzecz powodzian. Zebrano… 32 zł 59 groszy. Widać, kibice nie byli zbyt hojni. (WJ, IH)

Komplet wyników:

Łyski - Lambada 1-2
Zaczerlany - Izbiszcze 3-5
Rajkom - LZS Choroszcz 4-5
Żółtki - Złotoria (przełożony na późniejszy termin)

Tabela: