Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Koncert Pracowni Muzycznej M-GCKiS

2018-06-19

Gazeta w Choroszczy

15 czerwca w Muzeum Wnętrz Pałacowych odbył się koncert na zakończenie sezonu Pracowni Muzycznej Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy.

Podczas koncertu zaprezentowali się uczennice i uczniowie klasy pianina pana Michała Szymczuka oraz klasy gitary pana Jacka Bartnickiego.

 

DSC_0521

 

Pianiści grali głównie repertuar klasyczny, we wnętrzach Pałacu rozlgały się więc dźwięki pianina nieraz trudnych utworów. Młodzi adepci sztuki pianistycznej dzielnie radzili sobie z instrumentem. Wśród gitarzystów dominowały melodie bardziej popularne. W niektórych z nich swoimi głosami wspierały uczniów instruktorki M-GCKiS – Karolina oraz Ania. Dyrektor Centrum Kultury Przemysław Waczyński wręczał każdemu artyście i artystce Dyplom.


Całość zakończyła się wspólnym zdjęciem na tle Muzeum Wnętrz Pałacowych.


Chętnych do podjęcia nauki paninia lub gitary zapraszamy już w nowym roku szkolnym! Z doświadczenia wiemy, iż wiek nie gra roli. A na rozwijanie swoich pasji nigdy nie jest za późno!

 

DSC_0530

DSC_0552

DSC_0556

DSC_0558

DSC_0574

DSC_0587


Więcej zdjęć na Facebook’u M-GCKiS