Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

IV Wakacyjna „Liga Szóstek” w piłce nożnej – weź udział

2018-06-20

Gazeta w Choroszczy

Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zaprasza wszystkich sympatyków futbolu do udziału w IV edycji Wakacyjnej „Ligi Szóstek” w piłce nożnej o Puchar Dyrektora M-GCKiS. Mecze odbywać się będą na kompleksie sportowym „Moje boisko – ORLIK 2012” w Choroszczy przy ul. Pałacowej w okresie lipiec-sierpień. Planujemy rozegranie ligi w dwóch kategoriach: szkół podstawowych i kategorii „OPEN”.

W rozgrywkach mogą występować drużyny bez limitu liczby zawodników, a także bez ograniczeń jeśli chodzi o zamieszkanie, czy zawodników zgłoszonych w PZPN. Jjedyne ograniczenie jest takie, że medalami zostanie odznaczonych 15 zawodników, tych, którzy rozegrali największą liczbę meczów w danej drużynie na podium.

 

Drużyny w kategorii szkół podstawowych są zwolnione z wpisowego, natomiast w przypadku drużyn w kategorii „OPEN” wpisowe wynosi 120 zł od drużyny.

 

Planowany start rozgrywek w lipcu, w zależności od liczby chętnych do gry zespołów. 

 

Zgłoszenia, zawierające nazwę drużyny, imię i nazwisko kapitana, numer kontaktowy, przyjmowane są do 30 czerwca drogą e-mailową: sport@choroszcz.pl.  

4 wakacyjna liga 6


W poprzednich edycjach podium wyglądało następująco:

2015: 1 AB Grand II, 2. Izbiszcze, 3. Nankatsu

ab grand II 2015

AB Grand II


2016: 1. Chorten Białystok, 2. Nerwowi Choroszcz, 3. Lambada Choroszcz

chorten 2016

Chorten Białystok


2017: 1.Kopnij Babkę w Czapkę, 2. Rajkom Choroszcz, 3. Chorten Białystok

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Kopnij Babkę w Czapkę