Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Letnia Grand Prix w siatkówce plażowej po raz trzeci

2018-08-13

Gazeta w Choroszczy

Coś nie mają siatkarze szczęścia do pogody na turniejach rozrywanych na „Kominowym Bajorze” w Choroszczy. W trzecim turnieju z cyklu Letniej Grand Prix o Puchar Burmistrza Choroszczy wzięły udział dwie drużyny: zwycięzcy II turnieju rozgrywanego w Agroturystyce Jeroniczówka: Emilia Wyłuda, Filip Roszkowski i Kajetan Tokajuk, a także Radny Rady Miejskiej w Choroszczy Piotr Siemieniuk wraz z córkami Wiktorią i Kingą.

Drużyny przed rozpoczęciem postanowiły, że się troszkę „wymieszają”, aby gra była bardziej wyrównana i tak też w rzeczywistości było. W rozgrywanym przy delikatnej mżawce meczu, wszystkie sety były bardzo wyrównane i ostatecznie 2-1 wygrali: Emilia Wyłuda, Kinga Siemieniuk i Kajetan Tokajuk. Za dwa tygodnie, w sobotę 25 sierpnia odbędzie się ostatni turniej – zapraszamy!

 

[See image gallery at gazeta.choroszcz.pl]

Klasyfikacja generalna:


1. miejsce: 14 pkt (0+7+7) – Emilia Wyłuda (II i III turniej), Filip Roszkowski (II i III turniej), Kajetan Tokajuk (II i III turniej)


2. miejsce: 10 pkt (5+5+0) – Katarzyna Kaczmarska (I i II turniej), Fabian Kos (I i II turniej), Sebastian Gaweł (II turniej), Jakub Ostraszewski (II turniej), Szymon Wądołowski (I turniej), Jakub Makowski (I turniej)


3. miejsce: 10 pkt (7+3+0) – Weronika Borkowska (I i II turniej), Cezary Klepadło (I i II turniej), Artur Grabowiecki(I i II turniej) , Damian Girtler (II turniej), Radosław Szymkowski (I turniej)


4. miejsce: 7 pkt (0+2+5) – Wiktoria Siemieniuk (II i III turniej), Piotr Siemieniuk (II i III turniej), Radosław Szymkowski (II turniej), Kinga Siemieniuk (III turniej)