Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Ruszyła rekrutacja do zespołu wokalnego Rytmy Czasu!!!

2018-09-14

Gazeta w Choroszczy

M-GCKiS w Choroszczy oraz zespół wokalny „Rytmy Czasu” pod dyrekcją pana Jerzego Tomzika zaprasza wszystkich chętnych, dla których muzyka jest bardzo ważna w życiu, do wstąpienia w szeregi zespołu.

Zespół wokalny Rytmy Czasu (dawniej: Chór Miejski w Choroszczy) pod dyrekcją Jerzego Tomzika działa od 2003 roku. W jego skład wchodzą dzieci oraz młodzież. Zespół koncertuje m.in. podczas Dni Choroszczy, uroczystości z okazji świąt narodowych odbywających się w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela i św. Szczepana Męczennika w Choroszczy.

 

Zespół nie od dziś jest też eksportową marką gminy Choroszcz. W czerwcu i w listopadzie 2016 r. grupa z powodzeniem koncertowała w Grodnie, gdzie formacja śpiewała tak pięknie i energicznie, że zrobiło się o niej głośno nie tylko w Polsce, ale i na Białorusi. Dowodem tego jest okładka oraz treść obszernej relacji w „Magazynie Polskim”. Zespół na swoim koncie ma także inne zagraniczne pokazy.

 

Podczas prób uczestnicy będą mogli zapoznać się z technikami warsztatowymi oraz ćwiczeniami nad emisją głosu.

 

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy we wtorki i piątki od godziny 17.00 do Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy!