Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Radni Rady Miejskiej w Choroszczy VIII kadencji

2018-11-22

Rada Miejska VIII kadencji

 

WYKAZ RADNYCH RADY MIEJSKIEJ W CHOROSZCZY VIII KADENCJI

 

(wg okręgów wyborczych)

 

1. Jacek Dąbrowski

2. Piotr Waczyński

3. Adam Kamieński

4. Grzegorz Wacław Gereluk

5. Jan Czarniecki

6. Grzegorz Popko

7. Ireneusz Jabłoński

8. Jacek Karol Jaroszewicz

9. Barbara Walesiuk

10. Beata Marlena Jeżerys

11. Sylwia Barbara Wiśniewska

12. Wioletta Kowieska

13. Anna Barbara Aponowicz

14. Andrzej Kościuczyk

15. Marian Kosakowski

 

RADA MIEJSKA W CHOROSZCZY VIII KADENCJI – pełnione funkcje:

 

Beata Marlena Jeżerys – Przewodnicząca Rady Miejskiej w Choroszczy


Andrzej Kościuczyk – Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Choroszczy

 

INFORMUJEMY: Pani Beata Marlena JEŻERYS — Przewodnicząca Rady Miejskiej w Choroszczy lub Pan Andrzej Kościuczyk – Wiceprzewodniczący Rady w sprawie skarg i wniosków przyjmują obywateli w każdy poniedziałek w godzinach od 16.00 do 18.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Choroszczy, pokój nr 15 (16-070 Choroszcz, ul. Dominikańska 2, sala konferencyjna na I piętrze).

 

1) Skład Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Choroszczy

Piotr Waczyński – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Grzegorz Wacław Gereluk – Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej

Barbara Walesiuk

Jacek Dąbrowski

 

 

2) Skład Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miejskiej w Choroszczy

Anna Barbara Aponowicz – Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Adam Kamieński – Wiceprzewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Marian Kosakowski

Jan Czarniecki

Grzegorz Popko

 

3) Skład Komisji Finansów, Infrastruktury, Oświaty i Spraw Społecznych Rady Miejskiej w Choroszczy

Jacek Dąbrowski – Przewodniczący Komisji Finansów, Infrastruktury, Oświaty i Spraw Społecznych

Jan Czarniecki – Wiceprzewodniczący Komisji Finansów, Infrastruktury, Oświaty i Spraw Społecznych

Anna Barbara Aponowicz

Andrzej Kościuczyk

Piotr Waczyński

Adam Kamieński

Grzegorz Wacław Gereluk

Grzegorz Popko

Jacek Karol Jaroszewicz

Barbara Walesiuk

Sylwia Barbara Wiśniewska

Wioletta Kowieska

Marian Kosakowski