Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Pół żartem, pół serio – „Old Spice Girls” w Choroszczy

2018-12-03

Gazeta w Choroszczy

W piątek 23 listopada br. odbył się spektakl kabaretowy pod nazwą „Old Spice Girls”, czyli Babski Kabaret. Aula choroskiego Centrum Kultury i Sportu wypełniła się salwami śmiechu, a to wszystko za sprawą trzech kobiet: Lidii Stanisławskiej, Emilii Krakowskiej oraz Barbary Wrzesińskiej. Licznie przybyła publiczność miała okazję obejrzeć kabaret pełen dowcipów, dialogów, skeczy i piosenek autorstwa tekstów Marii Czubaszek, Mariana Hemera i Zbigniewa Korpolewskiego.

Blisko dwugodzinny spektakl dostarczył widzom dużą ilość zabawy i śmiechu. Choroska publiczność została poruszona śpiewem Lidii Stanisławskiej, rozbawiona po pachy od zabawnej gry aktorskiej Barbary Wrzesińskiej i talentem do rymowania Emilii Krakowskiej.

 

Na koniec publiczność mogła nabyć książkę Lidii Stanisławskiej pt. „Anegdoty” wraz z autografami trzech aktorek, jak również miała okazję zrobić pamiątkowe zdjęcie.

 

Cieszymy się, że mieliśmy okazję przywitać Babski Kabaret w Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na piątkowy spektakl kabaretowy i sprawili, że nasze sale mogły zabrzmieć śmiechem.

 

Zapraszamy również wszystkich na spektakle i imprezy, które będą się odbywać w najbliższym czasie w choroszczańskim Centrum Kultury i Sportu.

Katarzyna Turowska
stażystka M-GCKiS

[See image gallery at gazeta.choroszcz.pl]