Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

V Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego za nami

2018-12-05

Gazeta w Choroszczy

Niedzielne przedpołudnie 2 grudnia w M-GCKiS należało do młodych tancerzy. Ponad 160 uczestników i uczestniczek w wieku od przedszkolaków do 13-latków, pochodzących z Choroszczy, Białegostoku, Czarnej Białostockiej, a także Moniek, Grajewa, Sokółki i Augustowa mierzyło się z na parkiecie auli M-GCKiS w V Mikołajkowym Turnieju Tańca Towarzyskiego. Wszystkim uczestniczkom i uczestnikom gorąco kibicowali tłumnie zgromadzeni rodzice i bliscy, a Mikołaj dodawał otuchy i rozdawał czekoladowe słodkości.

Imprezę prowadził instruktor tańca towarzyskiego w M-GCKiS Dariusz Jabłoński, a młodych tancerzy oceniało jury w składzie: Justyna Cichosz, Adam Jabłoński, Marlena Borys i Piotr Giglewicz. Nikt nie odjechał do domu bez medalu, pamiątkowego dyplomu, gadżetów przekazanych przez Urząd Miejski w Choroszczy czy czekoladowego Mikołaja!

 

Zapraszamy do uczestnictwa w turnieju w kolejnej edycji, a wszystkich, którzy nie brali udziału w obecnych zawodach tanecznych, a chcieliby nauczyć się tańców towarzyskich i uczestniczyć w kolejnych konkursach - już dziś zapraszamy na zajęcia w M-GCKiS, które prowadzą instruktorzy ze szkoły „Kadryl”: Karolina Poniatowicz i Dariusz Jabłoński! 

 

[See image gallery at gazeta.choroszcz.pl]

Więcej zdjęć na FB M-GCKiS