Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Będzie się działo w Choroszczy! 27. finał WOŚP w gminie Choroszcz

2019-01-07

Gazeta w Choroszczy

13 stycznia na terenie Choroszczy 23 wolontariuszy będzie kwestowało w ramach 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oprócz ulicznej kwesty, choroszczański sztab przygotował wiele atrakcji!

Od godz. 9.00 w hali Szkoły Podstawowej w Choroszczy rusza 7. edycja halowego turnieju piłki nożnej, o godz. 12.00 na Kominowym Bajorze odbędzie się „Bajkowe Morsowanie”, w trakcie którego odbędzie się inscenizacja bajki pt. "Czerwony Kapturek", a w finale bajki - licytacja kosza Czerwonego Kapturka! W Budynku Centrum Kultury i Sportu o godz. 15.00 odbędzie się maraton Zumby, a o 17.00 koncert zespołu SZEPT. W przerwach między maratonem a koncertem odbędzie się szereg licytacji m.in. szalika i piłki z autografami młodych piłkarzy Narwi Choroszcz, wyjście z dyrektorem M-GCKiS do kina, miesięczny karnet na zajęcia fitness w M-GCKiS (zumba, aerobic, pilates, zdrowy kręgosłup), gadżety WOŚP i wiele innych przedmiotów, które wciąż wpływają do sztabu. Licytacje odbędą się także na turnieju piłki nożnej. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w wydarzeniu! 

 

Partnerzy finału: Burmistrz Choroszczy, Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy, Szkoła Podstawowa w Choroszczy, Stowarzyszenie „Mroźne Stwory”, OSP Choroszcz, Przedszkole Samorządowe im. Jana Pawła II w Choroszczy, LZS Choroszcz, Lambada Choroszcz.

 

Sponsorzy: Chorten Dariusz Pakuła, Piekarnia E. i J. Szydłowscy, Mirmięs Mirosław Kozłowski, Vita-Smak Krzysztof Zagórski.

 

Patronat medialny: Gazeta w Choroszczy, Głos Choroszczy, Twoja Telewizja Regionalna.