Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

II Powiatowy Konkurs Literacko-Informatyczny „Zagubiłem się w Sieci” rozstrzygnięty!

2019-03-12

Gazeta w Choroszczy

Za nami rozstrzygnięcie drugiej edycji Powiatowego Konkursu Literacko-Informatycznego „Zagubiłem się w Sieci”, organizowanego przez Szkołę Podstawową w Złotorii. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 6 marca br. w M-GCKiS w Choroszczy.

Tematyka konkursu dotyczyła tak ważnego problemu, jakim jest bezpieczeństwo w Sieci. Uczestnicy konkursu wykazali się dużą wiedzą na temat zagrożeń związanych z Internetem, a także umiejętnością radzenia sobie w niebezpiecznych sytuacjach w Sieci. Prace konkursowe w formie opowiadań, pamiętników, listów zachwyciły jury kreatywnym i oryginalnym ujęciem tematu. Oto laureaci konkursu:

 

I miejsce – Wiktoria Rodziewicz, ZSP w Nowym Aleksandrowie

 

II miejsce – Angelika Poskrobko, Zespół Szkół w Choroszcz

 

III miejsce – Dominika Piechowska, ZSP w Fastach

 

Wyróżnienie – Stanisław Kulesza, ZSP w Nowym Aleksandrowie

 

Składamy serdeczne podziękowania Burmistrzowi Choroszczy Panu Robertowi Wardzińskiemu oraz Kierownik M-GOPS w Choroszczy Pani Małgorzacie Kiryluk za ufundowanie nagród w konkursie. Za pomoc w organizacji uroczystości dziękujemy dyrektorowi M-GCKiS w Choroszczy Panu Przemysławowi Waczyńskiemu.

Szkoła Podstawowa w Złotorii