Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Kabaret Rewers, czyli jak Choroszcz wybuchła śmiechem!

2019-03-14

Gazeta w Choroszczy

Śmiech ponownie wypełnił aulę Centrum Kultury w sobotni wieczór 9 marca 2019 roku. Przyczynił się do tego Kabaret Rewers, który zmalował na twarzach gości uśmiechy od ucha do ucha. Salwy śmiechu co chwila roznosiły się po Choroszczy, a dobry nastrój widzowie zabrali do domów.

W sobotni wieczór nie było niecenzuralnych słów, obrażania i wyśmiewania innych, a nawet żartów z polityki! A jednak, cała sala Centrum Kultury śmiała się do rozpuku. Żart polegał na… słowie! Umiejętność grania nim i improwizacja szybko przełamały barierę między sceną a publicznością.

 

Jeśli o improwizacji mowa, mogliśmy na żywo zobaczyć gwiazdę serialu „Spadkobiercy” – Janusza Rewersa. W gagach i skeczach oglądaliśmy też Annę Olechnowicz-Lachowską oraz Macieja Wojciechowskiego. Przez półtorej godziny śmiechom i chichom nie było końca!

 

Usłyszeliśmy też żarty z naszego podwórka – nawiązania do gminnych miejscowości sprowokowały publiczność do rozmów z artystami. Autorem genialnych dialogów jest mistrz żartu słownego jest Andrzej Kłos.

 

Na występie Kabaretu Rewers nie było miejsca na nudę i smutek. Nie było też czasu straconego na melancholię. Wieczór wypełniony był śmiechem, który pozwolił na chwilę zapomnieć się i dać upust radości.

[See image gallery at gazeta.choroszcz.pl]