Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Zawitała wiosna uśmiechnięta i radosna!

2019-03-25

Gazeta w Choroszczy

21 marca zawitała do nas Wiosna. Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Choroszczy z wielkim optymizmem i uśmiechami na twarzy wyruszyły na wiosenny spacer. Podczas wędrówki choroszczańskimi uliczkami śpiewały piosenki, roznosiły kwiaty i obdarowywały słonecznymi promykami radości.

Dzieci podczas spaceru były widoczne, ponieważ wszystkie miały na sobie kamizelki odblaskowe odróżniające się na tle ulic.

 

Najpierw udaliśmy się do Urzędu Miejskiego w Choroszczy, by tam obwieścić, że Wiosna już nadeszła. Mieliśmy możliwość spotkania się z Panem Burmistrzem Robertem Wardzińskim, który przyjął nas w swoim gabinecie. Dzieci miały możliwość poznania władz Choroszczy. Pan Burmistrz poświęcił nam swoją uwagę, rozmawiając z dziećmi o naszym mieście. Przedszkolaki były bardzo zainteresowane spotkaniem. Akcentując pierwszy dzień wiosny, został wręczony Burmistrzowi  kwiatek, który ma być symbolem radości i optymizmu. Dzieci  dostały w podzięce breloczki z sercem z logo naszego miasta.

 

Wracając  do przedszkola, odwiedziliśmy też Ks. Proboszcza Leszka Struka, który również przyjął nas bardzo życzliwie.

 

Wiosna została przywitana wspaniałymi kwiatami i piosenką na ustach. Niech przynosi nam optymizm, słońce i radość!

 

                                                                                                             Emilia Rogowska, Helena Stigańcow

[See image gallery at gazeta.choroszcz.pl]